Nauczyciele Zespołu Szkół w Targowej Górce-

rok szkolny 2012/2013

 

p. Hanna Migdalska - dyrektor, nauczanie zintegrowane, informatyka

p. Paulina Andrzejewska -  religia, wychowanie do życia w rodzinie

p. Michał Augustyniak – zajęcia artystyczne, lekcje tańca

p. Dorota Biegańska - j. polski

p. Kinga Dermiago - j. angielski

p. Ewa Graczyk -  historia,  wiedza o społeczeństwie 

p. Violetta Gruszczyńska - j. polski, zajęcia logopedyczne (urlop)

p. Lucyna Idasiak – przyroda

p. Angelika Jałocha- Polityło - logopedia

p. Grażyna Jaskułecka - nauczanie zintegrowane, technika 

p. Irena Kierzkowska - biblioteka

p. Aleksandra Kaźmierczak- wychowanie przedszkolne

p. Renata Maciejewska- j. angielski

p. Anna Męch - geografia, matematyka

p. Agnieszka Kuroś - wychowanie fizyczne, przyroda

p. Elżbieta Kledzik - j. polski

p. Alicja Leśniewska- Dubisz - psycholog

p. Dariusz Nikodem - wychowanie fizyczne

p. Anna Olejniczak - j. niemiecki

p. Przemysław Paszkowiak - biologia

p. Barbara Stawowa - nauczanie zintegrowane

p. Barbara Szczepańska - nauczanie zintegrowane, pedagog szkolny

ks. Sławomir Stronka – religia

p. Elżbieta Waligóra - chemia, fizyka

p. Mirosław Wejherowski - matematyka, informatyka

p. Ewa Wolniak - nauczanie zintegrowane, sztuka

 

 

Nauczyciele Zespołu Szkół w Targowej Górce-

rok szkolny 2011/2012

 

p. Hanna Migdalska - dyrektor, nauczanie zintegrowane, informatyka

p. Paulina Andrzejewska -  religia, wychowanie do życia w rodzinie

p. Michał Augustyniak – zajęcia artystyczne, lekcja tańca

p. Dorota Biegańska - j. polski

p. Kinga Dermiago - nauczyciel j. angielskiego

p. Ewa Graczyk -  historia,  wiedza o społeczeństwie 

p. Violetta Gruszczyńska - j. polski, zajęcia logopedyczne (urlop)

p. Lucyna Idasiak – przyroda

p. Angelika Jałocha- Polityło - logopedia

p. Grażyna Jaskułecka - nauczanie zintegrowane, technika 

p. Irena Kierzkowska - biblioteka

p. Aleksandra Kaźmierczak- wychowanie przedszkolne

p. Renata Maciejewska- j. angielski

p. Anna Męch - geografia, matematyka

p. Agnieszka Kmieciak - wychowanie fizyczne

p. Elżbieta Kledzik - j. polski

p. Iwona Lechert- psycholog

p. Dariusz Nikodem - wychowanie fizyczne

p. Anna Olejniczak - j. niemiecki

p. Przemysław Paszkowiak - biologia

p. Barbara Stawowa - nauczanie zintegrowane

p. Barbara Szczepańska - nauczanie zintegrowane, pedagog szkolny

ks. Sławomir Stronka – religia

p. Elżbieta Waligóra - chemia, fizyka

p. Mirosław Wejherowski - matematyka, informatyka

p. Ewa Wolniak - nauczanie zintegrowane, sztuka

 

 

Nauczyciele Zespołu Szkół w Targowej Górce-

 rok szkolny 2010/2011

 

p. Hanna Migdalska - dyrektor, nauczanie zintegrowane, informatyka

p. Paulina Andrzejewska -  religia, wychowanie do życia w rodzinie

p. Dorota Biegańska - j. polski

p. Ewa Graczyk -  historia,  wiedza o społeczeństwie 

p. Violetta Gruszczyńska - j. polski, zajęcia logopedyczne- urlop

p. Lucyna Idasiak – przyroda

p. Grażyna Jaskułecka - nauczanie zintegrowane, technika 

p. Irena Kierzkowska - biblioteka

p. Aleksandra Kaźmierczak- wychowanie przedszkolne

p. Renata Maciejewska- j. angielski

p. Anna Męch - geografia, matematyka

p. Agnieszka Kmieciak - wychowanie fizyczne

p. Dariusz Nikodem - wychowanie fizyczne

p. Anna Olejniczak - j. niemiecki

p. Przemysław Paszkowiak - biologia

p. Barbara Stawowa - nauczanie zintegrowane

p. Barbara Szczepańska - wychowanie przedszkolne, pedagog szkolny

ks. Sławomir Stronka – religia

p. Elżbieta Waligóra - chemia, fizyka

p. Mirosław Wejherowski - matematyka, informatyka

p. Ewa Wolniak - nauczanie zintegrowane, sztuka

Do grona pedagogicznego dołączyli:

p. Angelika Jałocha- Polityło - logopedia

p. Elżbieta Kledzik - j. polski

p. Maciej Rewers - j. angielski

p. Karolina Stachura- j. niemiecki

 


Nauczyciele Zespołu Szkół w Targowej Górce, rok szkolny 2009/2010

 

p. Hanna Migdalska - dyrektor, nauczanie zintegrowane, informatyka

p. Paulina Andrzejewska -  religia, wychowanie do życia w rodzinie

p. Dorota Biegańska - j. polski

p. Ewa Graczyk -  historia,  wiedza o społeczeństwie 

p. Violetta Gruszczyńska - j. polski, zajęcia logopedyczne

p. Lucyna Idasiak – przyroda

p. Grażyna Jaskułecka - nauczanie zintegrowane, technika 

p. Irena Kierzkowska - j. polski,  biblioteka

p. Aleksandra Łukaszewska- wychowanie przedszkolne

p. Renata Maciejewska- j. angielski

p. Anna Męch - geografia, matematyka

p. Agnieszka Kmieciak - wychowanie fizyczne

p. Anna Nowaczyk - j. angielski 

p. Dariusz Nikodem - wychowanie fizyczne

p. Przemysław Paszkowiak - biologia

p. Barbara Stawowa - nauczanie zintegrowane

p. Barbara Szczepańska - wychowanie przedszkolne, pedagog szkolny

ks. Sławomir Stronka – religia

p. Elżbieta Waligóra - chemia, fizyka

p. Mirosław Wejherowski - matematyka, informatyka

p. Ewa Wolniak - nauczanie zintegrowane, sztuka

Do grona pedagogicznego dołączyli:

p. Anna Olejniczak - j. niemiecki

p. Michał Augustyniak – zajęcia artystyczne, lekcja tańca

 


Nauczyciele Zespołu Szkół w Targowej Górce, rok szkolny 2008/2009

 

p. Hanna Migdalska - dyrektor, nauczanie zintegrowane, informatyka

p. Paulina Andrzejewska -  religia

p. Dorota Biegańska - j. polski

p. Ewa Graczyk -  historia,  wiedza o społeczeństwie 

p. Violetta Gruszczyńska - j. polski, zajęcia logopedyczne

p. Lucyna Idasiak – przyroda

p. Grażyna Jaskułecka - nauczanie zintegrowane, technika 

p. Irena Kierzkowska - j. polski,  biblioteka

p. Aleksandra Łukaszewska- wychowanie przedszkolne

p. Renata Maciejewska- j. angielski

p. Anna Męch - geografia, matematyka

p. Agnieszka Kmieciak - wychowanie fizyczne

p. Anna Nowaczyk - j. angielski 

p. Dariusz Nikodem - wychowanie fizyczne

p. Przemysław Paszkowiak - biologia, wychowanie do życia w rodzinie

p. Barbara Stawowa - nauczanie zintegrowane

p. Barbara Szczepańska - wychowanie przedszkolne, pedagog szkolny

ks. Sławomir Stronka – religia

p. Elżbieta Waligóra - chemia, fizyka

p. Mirosław Wejherowski - matematyka, informatyka

p. Ewa Wolniak - nauczanie zintegrowane, sztuka

 

Wykaz nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej w Targowej Górce w latach 1841 -1922

Andrzej Zajączek 1841-1852, Fajerski do 1886, A. Białkowski 1888 - 1902, B. Dmalski 1903 - 1922.

W latach 1922 - 1988:
Niedziela Izydor, Bogdańska Anastazja, Stengert Ksawery, Wybrański Czesława, Moroz Kornel, Śniegocka  Jadwiga, Lubiński, Nawrot Franciszek, Spornika Mieczysława, Jaśkiewicz Maria, Żmuda Zygmunt, Lewandowicz Feliks, Stachowiakówna Teresa,  Lewandowski Bolesław, Ciepluchowa Maria, Dalska Maria, Makowska Mieczysława, Wujek Stanisław, Świetlewska Irena, Grześkowiakówna Władysława, Mager Józef, Wyrwas Andrzej, Jakubowska Urszula, Skrabucka Józefa, Pyszkowski Henryk, Łabusiński Tadeusz, Wlażlakówna Maria, Łuczak Danuta, Małek Roman, Grabowska Krystyna, Kujawa Marian,  Walczak Edward, Przybylski Eugeniusz, Pluciński Kazimierz, Górska Weronka, Łopatka Antoni, Tabaczka Mirosława, Kantona Henryka, Tomczak Jerzy, Rudnicka Maria, Struzik Emilia, Burdelska Irena, Jakubowska Anna, Kaczor Benigna, Bielecka Maria, Walczak Barbara, Sobuk Irena, Węglwska Barbara, Bączkowska Emilia, Silska Krystyna, Kozielski Czesław, Woźniak Paweł, Roszak Elżbieta, Grabka Mieczysław,  Rzeszotarska Aleksandra, Wyrzyszcz Anna, Rusiecka Maria, Marcinek / Kaźmierczak Elżbieta, Zyguła Iwona, Pieczyńska Elżbieta, Szaroleta Jolanta, Kuszak Roman, Sudnik Ewa, Sudnik Zbigniew, Jaskuła / Zawiślak Iwona, Staniek Danuta, Jaśkiewicz-Jankowska Ewa, Osypiuk Jerzy, Łosińska Aleksandra, Farfus Irena, Wachowiak-Kowalska Małgorzata, Kowalski Michał, Wolniak Ewa, Ciesielski Paweł, Kotowicz/Migdalska Hanna, Kanty Waldemar, Brzostowicz / Graczyk Ewa, Łącka Renata, Wiśniewska/Jaskułecka Grażyna, Kledzik Elżbieta, Tomalik Barbara, Brząkowska Barbara, Matuszewska Bożena,  Dera / Biegańska Dorota, Wejherowski Mirosław, Cierzniewska / Szczepańska Barbara, Komorowska/Idasiak Lucyna, Kulesza / Robaszkiewicz Emilia, Roman Maćkowiak, Tadeusz Szymczak,  Dorota Tabaczka, Stanisław Kowalczyk, Władysława Kordus, Ks. Tadeusz Fołczyński, Irena Kierzkowska, Mariusz Biegański, Mariusz Szczepanik, Dariusz Nikodem, Paszkowiak Przemysław, Paulina Andrzejewska / Kozielska, Małgorzata Wieraszka, Ewa Kuszak, Aldona Kubacka, Róża Tobera, Alicja Tonder, Katarzyna Sip, Karolina Turek- Armata, Elżbieta Waligóra , Katarzyna Rychlik, Piotr Michalak, Margasińska Violetta, Małgorzata Caruk- Goc, Violetta Gruszczyńska, Anna Nowaczyk, Renata Maciejewska / Zielichowska, Marta Rusiecka, Tomaszewska Agata, Ks. Sławomir Stronka., Podemska Karolina,  Męch Małgorzata, Frankiewicz Halina, Kmieciak Agnieszka

 

Dyrektorzy:

1.     Izydor Niedziela

2.     Edmund Walczak

3.     Roman Małek                  1978 - 1982

4.     Elżbieta Roszak               1982 - 1989

5.     Czesław Kozielski           1989 - 1998

6.     Elżbieta Kaźmierczak     1998 – 2008

7.     Hanna Migdalska            2008-